Jump to content
  • 0

Жалоба


Podyshka
 Share

Question

Здравствуйте уважаемый Egeon куратор под ником:RAZUM забрал у меня просто так эконты я тепнулся посмотреть на базу но вундеркинг 1 использовал командный блок запрещенный на сервере прошу вернуть мои эконты потому что RAZUM воет что это не он ведь после того места у мени пропали эконты с уважением

  • Нравится 6
  • Влюблён 1
  • Eggplant 1
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...