Qunzer Posted May 13 Share Posted May 13 я не понимаю на какую кнопку нужно нажимать на пк что бы юзать эмоции. Раньше помню такое было на букву b щас нажимаю и не работает(( памагите;( Link to comment Share on other sites More sharing options...
Question
Qunzer
я не понимаю на какую кнопку нужно нажимать на пк что бы юзать эмоции. Раньше помню такое было на букву b щас нажимаю и не работает(( памагите;(
Link to comment
Share on other sites
0 answers to this question
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now